Привітання подрузі з днем народження в короткій прозі

Ти схожа на ніжна квітка, всі чоловіки обертаються тобі у слід. Я хочу побажати, щоб жоден з них ніколи не розбив нашу дружбу.

Тобі, подруга, побажаю весняних днів на цілий рік! І нехай любов тебе знайде така, щоб захоплювало дух. Хай доля твоя буде щасливою і посилає тобі радісні сюрпризи!

Подруга, бажаю тобі ніколи не наступати ні на одні граблі. Бажаю тобі літати від щастя по повітрю і лише посміхатися, дивлячись на них зверху.

З днем народження, подруга! Нехай легкість на серці дає тобі сили. Не забувай, що ми самі вирішуємо, якою буде наше життя. А твоя неповторність захоплює оточуючих.

Кохана, з днем народження! Нехай життя радує тебе своїми кращими подарунками, чудовими можливостями і приємними сюрпризами!

Короткі привітання подрузі з днем народження

З днем народження! Моя дорога, бажаю, щоб життя твоє стало легше, приносила побільше радості і подарувала справжнє жіноче щастя! Цілу.

Бажаю здоров’я, море любові, океан удачі, бессметное кількість грошей, скарбів і подарунків, бажаю жіночого щастя і завжди гарного настрою!

З днем народження, подружка! Бажаю красивою і цікавою життя, слухняного чоловіка, гарних діток, добреньких сусідів і грошей вагон.

Дорога подруга, з днем народження! Бажаю з кожним роком ставати красивішими і мудріше, бути доброю зі всіма, класної життя, а хмаринки обходять стороною.

Вітаю з днем народження! Нехай доля подарунками балує, а мрії збуваються, коханий завжди обожнював.

Сьогодні розцвів ще одна квітка в букеті Вашого життя. Ми прийшли, щоб помилуватися ним і побажати ще багато-багато квітів. Дивіться на події в житті, як на троянди і фіалки. Вони в’януть? Їх потрібно полити – добротою. А може бути, їх треба пересадити, оновивши погляд. І тоді Ваше життя буде пахнути!

Дивіться також:  Привітання подрузі з днем народження у прозі до сліз

Подруга! У день народження бажаю тобі розтягнутих задоволень, швидких автомобілів, яскравих вражень та незалежних думок!

Тобі, подруга, побажаю весняних днів на цілий рік! І нехай любов тебе знайде така, щоб захоплювало дух. Хай доля твоя буде щасливою і посилає тобі радісні сюрпризи!

Ти знаєш мене, як ніхто в цілому світі. Якщо щось сталося — відразу помітиш. Завжди розсмішити і втішити вмієш. І для мене нічого не шкодуєш. Завжди знайдеться, про що поговорити. Про дружбу таке можна тільки мріяти!

З днем народження, подруга. Залишайся завжди сама собою, будь неодмінно щаслива, міцно улюблена й успішна в будь-якій сфері життєдіяльності.

Привітати подругу з днем народження прозою

З днем народження, подруга. Бажаю горіти яскравими ідеями і щасливою любов’ю, бажаю ніколи не зупинятися на досягнутих успіхах і сміливо йти завжди вперед до своїх мрій.

Мила моя вірна подруга! Вітаю тебе з днем народження! Щиро бажаю тобі, взаємної любові, міцного здоров’я і жіночого щастя.

Дружба – це чисте почуття, у ній немає місця заздрості, і їй ніколи не завадить любов, тому бажаю тобі скоріше знайти свою половинку, а я буду радіти цьому разом з тобою.

Ти все вершини підкориш, перепливеш море проблем, і кожен рік будеш все красивішим заздрісникам на зло. З днем народження, подруженька, будь щаслива.

Подружка, в твій день народження від душі бажаю гарнішати з кожним днем і насолоджуватися життям з кожною миттю.