Короткі привітання жінці з днем народження своїми словами

Прекрасна і мила, з днем народження! Нехай яскравим буде кожен день, хай освітлює шлях тепле сонечко вдень і ясний місяць вночі. Бажаю міцної любові, великого щастя і постійної удачі.

З днем народження! Дорога, нехай у твоєму домі завжди лунає гучний сміх, приходять гості і в повітрі витає сприятлива аура.

З днем народження! Бажаю тобі днів, що складаються з доброти, дивовижне життя і веселих і цікавих задумів.

З днем народження, чарівна, мила, прекрасна. Бажаю днем сяяти яскравіше сонця, а вночі блищати гарніше будь-якої зірки.

Нехай день сьогодні буде сповнений чудес, немов у казці, веселощів і радості. Щастя і любові бажаю до небес! Вітаю!

Короткі привітання з днем народження жінці

З днем народження, мила жінка. Нехай буде життя повне розкоші і щастя, хай не тривожать душу тривоги і негоди.

Вітаю з днем народження чудову жінку. Бажаю вічної краси і щастя, бездоганного успіху і удачі, неземної любові і блаженства душі.

Вітаю чарівну жінку, із днем народження. Бажаю, щоб очі сяяли від щастя, а серце билося в ритмі світлої радості і незгасною любові.

Вітаю з днем народження! Бажаю сяяти красою і розумом, бажаю сяяти від щастя і натхнення.

Для милої жінки в день народження бажаю з кожним днем переконуватися, що щастя є і любов існує, що світ повний чудес і в ньому багато всього прекрасного.

З днем народження! Бажаю море любові, океан здоров’я і успіху. Купатися в променях слави і завжди будьте в центрі уваги.

З днем народження, чудова і прекрасна. Бажаю почуття легкості і свободи, відчуття щастя і любові. Будь досконала і йди за мрією.

Дивіться також:  Вітання жінці з днем народження у віршах у прозі

В твій день народження, діва, бажаю вічної краси, насолоди, радості, удачі і любові. І нехай зі швидкістю світла твої мрії стають реальністю.

З днем народження мила жінка! Бажаю бути надзвичайно красивою, жіночною і безмірно щасливою!

Що потрібно жінці? Любов, краса, престиж, успішність… і сильний чоловік поруч! Так нехай же це все у тебе буде! З днем народження!

Привітати жінку з днем народження своїми словами

Саму чарівну дівчину нашої планети вітаємо з днем народження! Бажаємо повною мірою насолодитися головними складовими жіночого щастя: любов’ю, материнством, сімейним затишком!

Нехай твоя чарівність і самобутня безпосередність стають лише яскравіше! Бажаю самих добрих, ніжних, теплих слів і, що важливіше, дієвих вчинків.

Мадемуазель! Мої вітання з днем народження! Бажаю море яскравих квітів і подарунків, сонця в небі, дороговказну зірку і вірного чоловіка поруч!

Прекрасні квіти сором’язливо закривають бутони при твоїй появі. В цей день особливим світлом осяяний твій погляд. Нехай благоденство освітлює твій повітряний шлях подібно сонцю.

Вітаємо тебе з Днем народження! Бажаємо тобі побільше щастя і менше смутку і тривог!