Зворушливі вірші хлопцеві у прозі

Вірші хлопцеві: коханому | колишнього | другові

Вид віршів хлопцеві: скучаю | про кохання | який подобається | на відстані | прости мене | для настрою | про очі | і дівчині

Форма: прикольні | красиві | в прозі | смс | короткі

1

Я не хочу, щоб ти бачив мої очі, запам’ятай їх такими, якими вони були при нашій першій зустрічі – блискучими, щасливими, а не такими, як зараз – згаслими … Зараз у них занадто багато болю, сліз … Пам’ятай, якими вони були, а зараз вони порожні, в них тільки морок, темрява і туман … Я не хочу, щоб ти їх бачив. Вони ніколи не будуть такими, як раніше. І пам’ятай, я тебе полюбила з першого погляду, і завжди буду любити і чекати зустрічі з тобою.

2

Скарб мій,ти з’явився так несподівано, коли мені життя була бридкою, нудною і непотрібною…Але ти зміг все змінити…та я тебе полюбила, полюбила всією душею, всім серцем і тепер не уявляю життя без тебе. Ти мені замінив весь світ і довів, що він не так вже й поганий…..Спасибі тобі за це, і за те, що ти є. Я тебе дуже люблю!

3

Я не можу без тебе жити, ти мені потрібен як повітря. Без тебе я просто людина в цьому світі, а з тобою я на сьомому небі від щастя. Коли ти поруч, я відчуваю, що потрібна тобі так само, як і ти мені. Не думай, що коли тебе немає поруч, я не думаю про тебе. Коли ти далеко, я в сотні тисяч разів сильніше люблю тебе. Я постійно думаю про тебе і дуже сильно тебе люблю.

4

Знаєш, коли я бачу твій образ, моє серце завмирає, але коли я починаю думати про тебе, воно шалено калатає в грудях, розриваючи судини, і проситься до тебе. Я хочу кожен день насолоджуватися твоєї прекрасною посмішкою, хочу бачити, як ти щасливий. Я тебе дуже сильно люблю і чекаю зустрічі з тобою.

Дивіться також:  Привітання хлопцеві з днем народження від душі своїми словами

5

Мій найдорожчий чоловік. Згадую час, коли я побачила твоє фото, прочитала пару фраз, адресованих мені, як незнайомці в твоєму житті. Це так незвично переплелися ниточки наших доль. Я відчувала щось незвичайне, коли збиралася на нашу першу зустріч, ні, це моє серце відчувало … Я загубилася в своїх відчуттях тоді, але розуміла, що відбувається диво, дві душі знайшли одна одну.
Тепер я можу кричати на весь світ, що щаслива, а тоді все, що відбувається приголомшило мене. Знаю тільки те, що я закохалася в тебе. Я хочу бути завжди з тобою.

6

Вдень і вночі тебе згадую, і з тобою бачу ясні сни, а прокинувшись, мрію про зустріч, лише з тобою я хочу це життя прожити. А поки лише пишу тобі в листах:”Дозволь тебе просто любити!”

7

І що тепер: знову і знову я чекаю тебе, я не здорова. Як далі жити тепер — не знаю. Без життя жити — не розумію… Адже для мене життя — це ти, ти — моя радість і всі мрії!

8

Ти перший хлопець, якого я справді полюбила, я більше не можу думати ні про кого іншого, всі думки тільки про тебе. Я не можу заснути ночами, мрію про зустріч з тобою. Я люблю тебе.

9

Ти один моє серце … Мій світ, моя Всесвіт … Ти мій, ти тільки мій! Твій погляд зводить мене з розуму, твій голос змушує серце битися частіше … Ти для мене все найдорожче і бажаний. Без тебе мені неможливо дихати, існувати, жити! Ти мій світлий промінчик щастя в цьому мороці нескінченних, однакових днів. Я живу лише для тебе. Я дуже тебе люблю!

Дивіться також:  Привітання хлопцеві з днем народження у прозі до сліз

10

Що може бути дорожче, ніж по голосу чути твою посмішку. Ніяке очікування так не гнітить душу, як очікування зустрічі з тобою! І жодна зустріч не робить такого з моїм серцем, як зустріч з тобою. Як твій силует, що наближається

Сторінки: 1 2 3 4 5

Всі вірші хлопцеві