Вірші дівчині в прозі

Вірші дівчині: коханій | колишньої | красивою

Вид віршів дівчині: про кохання | сумую | на відстані | просити прощення | для настрою | про очі | яка подобається

Форма: прикольні | красиві | в прозі | смс | короткі

1

Ти світла, ніжна, повітряна. Я не можу перебороти в собі бажання торкатися до тебе, притискати все міцніше і міцніше. Кожен мій день прекрасний, якщо наповнена твоєю посмішкою, твоїм сміхом або просто твоєю присутністю. Мені життєво необхідно перебувати поруч з тобою… Нескінченно, безразмерно, шалено тебе люблю!

2

Бувають у житті хороші і погані часи. Були щасливі дні, а іноді ставало сумно. Але тільки один час завжди прекрасно, щоб, не сталося. Це час, проведений з тобою. Коли ти поруч, радість від будь-яких хороших моментів збільшується вдвічі. А дрібні неприємності здаються зовсім не значущими. Напевно, тому що нас двоє, і ми ділимо навпіл, а удачам радіємо разом. Та тому що ти – та сама підходяща половинка, з якою це можливо.

3

Якою була б життя без сміху? Сумною. Яке було б жити в світі без радощів? Жахливо. Якою була б життя без любові? Самотньою. А що за життя було б без тебе? Не життя, а нісенітниця. Як здорово, що ти у мене є, а разом з тобою в моє життя прийшли і любов, і сміх, і радість, і сенс. Ти – найголовніше, що є в моєму житті.

4

Ти схожа на погоду: коли тобі сумно, ти схожа на осінь. Дощі проливаються сльозами, а золоті листя опадає думками. В радості, ти немов весна: в тобі прокидається весь світ. Спекотна і гаряча, як літо, ти у пристрасті, здатна спалити. А коли злишся, подібна до зимової хуртовини. І в будь-яку погоду ти моя кохана!

Дивіться також:  Вірші коханій дівчині своїми словами

5

Кохана моя, так складно описати те, що відбувається з моїми почуттями, коли ти поруч… мені здається, що моя душа виростає і пробивається з тіла неймовірними крилами, які можуть підняти саме на те саме горезвісне небо від щастя. Тому, рідна, спасибі неосяжне тобі за те, що ти робиш мене настільки щасливим!

6

Зізнаюся, кохана, що я став найбільшим заздрісником на Землі. Заздрю місяцю тому, що він має можливість милуватися тобою сплячої, коту – до його шерсті торкаються твої ніжні руки, навіть смішному ролику в інтернеті, викликає твій дзвінкий сміх-дзвіночок. Просто я тебе дуже люблю!

7

Ти ніжний і чуттєвий ангел, яким я благословенний навіки. Кохана, твоя чистота і натхненність викликає справжній трепет, а красі твоїй я готовий поклонятися щохвилини. Щастя бути з тобою наповнює мене радісним теплом і вселяє непохитну впевненість у добробуті нашого безхмарного майбутнього.

8

Я усвідомлюю з особливою гостротою
І в довгої і в недовгої розлуки,
Як мені всечасно потрібен твій голос,
Твої всеисцеляющие руки.

І серце б’ється, час торопя,
І зустрічі мить в воображенье ярок…
Невже я не вигадав тебе?
За що мені від долі такий подарунок?

9

Хочу, щоб ти була красива
Душею і виглядом завжди,
Щоб нам розлука не загрожувала,
Не розділила нас біда.

Від гіркої ревнощів хранима,
Хочу, щоб ти була добра,
З кривдою непримиренна,
Як холоднеча з полум’ям багаття.

10

Чим стане любов твоя:
Піснею, хлібом, киплячої сталлю,
Соколом у піднебесся,
Морем за далекою далечінню?

Або, зірвавшись з висоти,
Каменем у глиб серця кане,
Від нас самих залежить,
Чому кохання наше стане.

Сторінки: 1 2 3

Всі вірші дівчині