Вірші для коханої подруги у прозі

Вірші подрузі: найкращою | коханій | колишньої

Вид віршів подрузі: з вибаченнями | яка їде | просто так | для підняття настрою

Форма: прикольні | красиві | в прозі | смс | короткі

1

Милих багато – а ти одна така, дивовижна!
Добрих багато – а ти одна така, щира!
Сильних багато – а ти одна така, цілісна!
Подруга, з днем народження тебе і бажаю тобі бути самою собою і знайти такого ж унікальної людини – щоб не бути зі своїми чудовими якостями одного!

2

Звертаюся до найсвітлішої, теплою і прекрасної дівчини на Землі! Сьогодні дуже радісний день для тебе, твоїх батьків, близьких і рідних. Стільки привітань ти чуєш на свою адресу, стільки всього приємного і теплого. Я побажаю тобі лише одного: повір у щасливе майбутнє, саме повір, позбався від сумнівів і у тебе в руках виявиться чарівна паличка, для якої не існує кордонів і перешкод: виповниться абсолютно все, чого ти бажаєш!

3

Хто зрозуміє мене з півслова? Моя красива, звичайно, ти! Думаю, вже здогадалася, що сьогодні, в твій день народження, я ні за що не відстану від тебе, поки не подарую океан посмішок, море оптимізму і озеро надій! Моя чудова, обернись назад і, дивлячись на пройдений шлях, ти виявиш, що там, де твої ніжні ступні стосувалися білосніжного піску, виросли прекрасні квіти добрих вчинків! Райдужний букет з цих чарівних квітів зібрала і я. Моя мила, я вдячна тобі за це, і за все те, що нам ще належить пізнати разом. Ми впораємося, і нам обов’язково пощастить, адже справжня дружба сильніше будь-яких бур і гроз!

4

Улюблена моя подруга! Ти крокуєш по драбинці життя вище і вище! Іноді падаєш, іноді спотикаєшся, однак встаєш і продовжуєш йти! На вершині тебе чекає справжній успіх! Так от, я бажаю тобі як можна швидше до нього притулитися і ніколи не відпускати!

Дивіться також:  Привітання подрузі з днем народження в короткій прозі

5

Ми стільки пройшли з тобою: загальні переживання, радості і сумніви, тривоги і веселі історії з нами відбулися. І я від усього серця бажаю тобі, щоб як зараз, в твоїх очах горів пустотливий вогник, так привертає до тебе захоплені погляди, щоб серце співало від любові, вічної, справжньою, єдиною. Щоб кожен день приносив тільки радість.

6

Залишайся такою ж неосяжно доброї і неймовірно привабливою. І будь ласка не думай, що нові роки, це привід для зморшок. Ні! Це шанс поділиться своєю мудрістю, обернутися назад і подивитися на вже пройдений шлях і зрозуміти, чи все в житті так, як того хоче твоє серце.

7

Улюблена моя подруга, я від усього серця хочу побажати тобі прожити життя щиро і радісно, щоб твоя дорога до щастя, завжди була всіяна добрими людьми. І будь ласка, не роби більше вкладів у своє здоров’я, адже я не хочу, щоб світ втратив таку прекрасну дівчину як ти. Терпіння тобі і любові!

8

Нехай за будь-якої погоди в твоєму домі буде затишно і тепло. Нехай за будь-якої погоди на твоїх губах усмішка цвіте.
Нехай очі твої завжди світяться щастям, а якщо і з’являться в них сльози, то тільки від сміху. Нехай твій життєвий шлях завжди освітлює сонце, а якщо і ллє дощ, то тільки з удач і успіхів.
Нехай в житті у тебе не буде ніяких перешкод, а якщо і дме вітер, то тільки попутний. І хай у тебе будуть лише вірні друзі, з якими будь-які труднощі подолати не важко.

9

Я хочу, щоб твоя любов, подібно потужному мотору, виробляла величезні дози щастя. Нехай роки не спотворять низкою подій, твоє здоров’я. Ти повинна бути сильною не тільки фізично, але і морально.

Дивіться також:  Прикольні короткі привітання подрузі з днем народження у прозі

10

Моя дорога і улюблена подруга. Ось і пролетів ще один рік нашої дружби. Ти стала немовби ще мудрішими, ще красивішою, ще добрішим. Багато є слів в людському лексиконі, але жодне не передасть тих почуттів, що у мене зараз всередині. Вітаю тебе з днем народження і бажаю від глибини душі, що б у тебе все склалася, немов у казці і печалям, щоб не було місця в твоїй долі. Я вдячна Господу за те що подарував мені таку добру подругу. Яка завжди прийде на допомогу і не кине у важких ситуаціях.

Сторінки: 1 2 3

Всі вірші подрузі