Вірші подрузі у прозі

Вірші подрузі: найкращою | коханій | колишньої

Вид віршів подрузі: з вибаченнями | яка їде | просто так | для підняття настрою

Форма: прикольні | красиві | в прозі | смс | короткі

1

Ті, хто запевняє дружно,
Що не існує дружби –
Нам з тобою не друзі,
Подруга мила моя!

Я ціную твої поради,
Часто дію за ним.
І на вушко всі секрети
Кажу тобі свої…

І цілком довіряю,
Знаю, в житті не зрадиш.
За тебе я, люба
Багато чого можу віддати…

2

Здоров’я тобі і світу, дзвінкої тиші! Нехай тільки радість тебе оточує, в усьому супроводжує удача!
Бажаю тепла від сердець оточуючих людей. І щоб в душі твоїй завжди було світло!Будь щаслива!

3

Бажаю міцного добра, бажаю вічної молодості,
Бажаю щоб ти завжди була такою ж бездоганною.
Посмішок, добрих світлих осіб і неба вічно блакитного,
Будь щаслива і веселися, а я завжди буду з тобою.

4

У цей знаменний день я бажаю тобі удачі, благополуччя, удачі, здоров’я і любові! Я ніколи не забуду той день, коли ми з тобою познайомилися; ціную, що ти у мене є. Будь щасливою і радісною!

5

Сьогодні я вітаю свою найулюбленішу, саму вірну подругу. Ти була зі мною у всі періоди мого життя. І тоді коли мені було важко, тоді коли моя душа потребувала підтримки, і тоді коли мені так необхідно з кимось поділитися, ти завжди була поруч. Коли мені так треба розділити з ким-то радість, ти раділа ще більше ніж я! З днем народження я хочу тебе привітати, і хочу побажати тобі, досягти всього, про що мріє твоє серце. Бажаю, ніколи не здаватися і не відступати назад, адже знай, що я завжди буду поруч, поруч. З днем народження рідна подружка. Нехай все буде так, як ти захочеш!

Дивіться також:  Красиві привітання подрузі з днем народження у прозі

6

Нехай у твоїй душі завжди світить сонечко, нехай у домі завжди панує мир, а в серці завжди буде гармонія. Нехай цей роки буде трохи світліше і краще, ніж попередній; нехай тебе оточують краса і радість.

7

Бажаю тобі, щоб супутником твого життя була вічно молода любов. Щоб посміхалися тобі тихі і задумливі вечори світанки, яскраве сонце і синє небо. Нехай завжди твій шлях освітлює і зігріває наші очі коханої людини.

8

Пам’ятаєш вираз» дружби серед дівчат ні» Так от, я ставлю заборона на цю фразу. Адже ти, хоч і не рідний, але все ж той чоловік, який підтримає мене в будь-якій ситуації. Ти та, хто не стане розбиратися, права я чи ні, ти просто будеш поруч, скажеш, що то смішне, і мені відразу стане веселіше на душі! У тебе сьогодні день народження, і я не можу не закричати від радості! З днем народження подруженька моя дорога! Нехай всі твої мрії одна за однією, втіляться в твоєму житті! Нехай всі печалі, які колись спливали в твоєму житті, розчинятися, і більше ніколи не прийдуть в твоє життя! Я хочу, щоб наша дружба, яка тривала до самого нашого останнього подиху.

9

В цей день народження хочеться побажати тобі, подруга, здоров’я:
– ніколи не сліпнути, а дивитися широко розплющеними очима на цей світ до самої старості,
– володіти прекрасним слухом, і насолоджуватися прекрасною музикою, чудовими віршами і ніжним шепотом – для тебе однієї,
– ніколи не скаржитися на ноги – адже якщо жінці чогось треба, вона добіжить, дійде, добереться і зробить,
– і, звичайно, берегти свою попу. Адже вона не тільки красива. Хто, як не вона, врівноважить з роками твою мудру голову?

Дивіться також:  Привітання кращій подрузі з днем народження своїми словами

10

Кожна жінка – це трішечки міф, частково – легенда, в чомусь- звичайна реальність, ну а в іншому – просто казка! Складно побажати тобі того, чого у тебе і так багато, а от казки багато не буває! З днем народження, моя казкова подруга!

Сторінки: 1 2 3

Всі вірші подрузі